• График работы:
 • Офис: с 8-00 до 18-00
 • Понедельник - Пятница
 • Замерщик: с 8-00 до 21-00
 • Ежедневно!
 • Оформляете заказ через сайт — скидка:

Маркізи у Львові за найнижчими цінами

Маркізи у Львові – якість, гідна Європейської столиці!Маркізи у Львові

Ви шукаєте навіс для свого заміського будинку, кафе чи магазину, який був би не тільки функціональним і надійним, але і естетичним? Маркізи у Львові від авторитетного виробника «Горизонт» — це саме те, що вам потрібно! Різні модифікації, будь-які забарвлення, безпрецедентні терміни виготовлення і гарантія на всі складові! Дзвоніть прямо зараз!

Маркізи у Львові: що ми пропонуємо

 • Вертикальні. Оптимальні для монтажу на балконах, фасадах будівель і магазинах. Ці конструкції виконані у вигляді зовнішньої штори, виготовленої з сонцезахисної і водовідштовхувальної тканини. Можливі коробні, відкриті і конструкції з направляючими.
 • Горизонтальні (терасові). Виконують функцію повноцінного накриття для відкритих майданчиків, терас і альтанок. Можуть оснащуватися складаною або висувною динамічною системою, виробляються з водовідштовхувальної тканини, яка не пропускає сонячні промені. У «Горизонт» виготовляються полукассетні, касетні і відкриті варіації.
 • Кошик (купольні). Це козирки і навіси, які можуть використовуватися для віконних і дверних отворів. Ви можете замовити круглу модифікацію або формат типу «бегемот». При необхідності будь-яка модель оснащується автоматикою.

Всі конструкції від виробника «Горизонт» припускають нанесення зовнішньої реклами: акції, тижневі пропозиції, інформація про заклад або виробника і т.д. Ви досі не визначилися з типом маркіза? Ми надаємо комплексні консультації нашим клієнтам, а також супроводжуємо проекти на всіх етапах співпраці.Маркізи у Львові

Маркізи Львів від «Горизонт»: 5 привілей замовлення у нас

 1. Швидкі терміни виготовлення. Будь-який формат маркізів виготовляється протягом 10-ти робочих днів.
 2. Комунікація з клієнтом. Для передпродажної і післяпродажної підтримки вам буде делегований регіональний представник.
 3. Кращі матеріали. Для виготовлення маркізів у Львові ми використовуємо італійські комплектуючі та австрійську тканину.
 4. Будь-які модифікації. У «Горизонт» ви можете замовити будь-які конструкції для приватного будинку, магазину, кафе і т.д.
 5. Ставка на прогрес. Ми регулярно удосконалюємо виробництво, тому пропонуємо вам найкраще з можливого!

Поспішайте зв’язатися з нашим менеджером і отримати персональну пропозицію! Переконайтеся в компетентності фахівців «Горизонт» особисто — просто розкажіть, яким ви б хотіли бачити маркіз, і експерт підбере для вас оптимальний варіант!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Смотрите также